8.5 C
New York
zondag 19 mei 2024

Leerlingen van de PCB Meester Lalleman gaan voor een afvalvrije school!

Afgelopen dinsdagmiddag zijn een groep enthousiaste leerlingen uit groep 6, 7 en 8, onder leiding van 2 gedreven ouders, bij elkaar geweest voor het project afvalvrije school. Met elkaar kregen we les van Maarten Milieu en 2 collega’s van Cyclus.

Er werd uitgelegd hoe we het afval kunnen onder verdelen in restafval,  PMD (plastic metaal en drinkpakjes), papier en GFT (groente fruit en tuinafval). Ook is er verteld hoe de verwerking van de verschillende soorten afval plaats vindt. In kleine groepjes is er uitgebreid gebrainstormd over dit onderwerp en zijn er mooie posters gemaakt. 

Daarna hebben de kinderen elkaar een presentatie gegeven over wat ze geleerd hadden. Ook zijn er plannen gemaakt wat ze kunnen doen om van onze school een afvalvrije school te maken.

De komende periode gaat deze groep aan de slag met hun ideeën. Zo werken we met elkaar aan een beter milieu op onze school.

Advertentie