De wedstrijdzwemmers van Niemo Barracuda hebben in de voorjaarsvakantie een enorm bedrag bij elkaar gezwommen voor het goede doel. Deze editie was Stichting Hospice Elim uit Moerkapelle het goede doel en kon namens de zwemvereniging een cheque van € 10.367,= worden overhandigd aan voorzitter Rinus Bosman.
Om zes uur ’s avonds klonk het start signaal van de tweede editie van de nachtmarathon en moest er als team, van acht personen, twaalf uur aaneen gesloten worden gezwommen. Van elk team moest er minimaal een persoon zwemmen zodat de andere teamleden konden rusten. Aan het einde van de nacht is het team met de meest gezwommen kilometers de winnaar. Voor de jeugdige zwemmers was er een mini nachtmarathon, voor hun dezelfde regels als de overige zwemmers, alleen klonk voor deze teams het eindsignaal om elf uur ‘s avonds.
In de vroege ochtend om zes uur, na twaalf uur zwemmen, kon de balans worden opgemaakt, totaal zijn er een kleine zestienduizend baantjes gezwommen met een totale afstand van bijna vierhonderd kilometer. Het team met de meeste kilometers was van wedstrijdvereniging ACZ uit Capelle aan den IJssel, zij zwommen iets meer dan achtenzestig kilometer, op de voet gevolgd door het senioren team van Niemo Barracuda met bijna vijfenzestig kilometer. Voor het team met het hoogste sponsor bedrag was ook een beloning, deze medaille ging naar het jeugd team “the Golden Dolphins” van Niemo Barracuda.