Explosie woning Wagenmaker in Zevenhuizen

Aan de Wagenmaker in wijk Swanla te Zevenhuizen is afgelopen nacht een explosief voor de deur van een woning afgegaan. Hierbij is niemand gewond geraakt en kon het brandje door de bewoner zelf geblust worden. Mogelijk gaat het om vuurwerk met brandstof wat tot ontploffing is gebracht, maar de piketdienst van de woordvoerder van de Politie Den Haag vond het niet spoedeisend genoeg om dit uit te zoeken.

De deur raakte flink beschadigd, maar bewoners zijn voor zover bekend ongedeerd gebleven. Door de explosie ontstond brand die door de bewoners is geblust met een tuinslang die naast de woning lag. Buurtbewoners in de wijk zijn geschrokken van de klap, die tot in Rotterdam-Ommoord te horen was.

Er kwamen meerdere politievoertuigen ter plaatse en is direct onderzoek gedaan. In de woning woont volgens buren een jong gezin. Een buurman zegt dat de dader te voet is gevlucht richting de wijk naast Swanla.  De politie heeft deze ochtend buurtonderzoek gedaan onder de bewoners. Wie iets weet kan dit melden op 0900 – 8844 of via Misdaad Anoniem