Drukke dagen in de Parkzoomhal in Nieuwerkerk aan den IJssel. Op donderdag krioelde het nog van de gekleurde hesjes van mensen die stemmen aan het tellen waren, en op vrijdagavond was de sporthal omgetoverd tot een heus griezeldoolhof.
De Sportstichting Zuidplas en Stichting Evenement hadden het goed voor elkaar: door de hele hal waren de engste figuren te vinden in tenten, hokjes of zelfs op fietsjes. Volgens de organisatie was het evenement tot de laatste kaart uitverkocht en hebben 200 mensen mogen griezelen in het doolhof.
Aan het einde van de hal was er een stormbaan die, door de verlichting, nog enger was geworden, evenals een laserlicht waar je doorheen kon lopen. Aan het einde van de hal was de uitgang naar buiten, maar wie dacht daar uit te kunnen blazen, had het mis. Buiten was er een kerkhof met enge taferelen, een clown in een auto en een enge vent met een kettingzaag, wat het buiten net zo spannend maakte. En wat hing daar eigenlijk bij het buitenbad?
De Sportstichting en Stichting Evenement kunnen terugkijken op een geslaagd en griezelig evenement.
