8.5 C
New York
dinsdag 11 maart 2025

Bijeenkomst niet-aangeboren hersenletsel: “Waar vindt je hulp”


Voor inwoners van Gouda en omgeving kunnen op 2 april a.s. een bijeenkomst over niet-aangeboren hersenletsel bijwonen. De patiëntenvereniging Hersenletsel.nl Zuid-Holland en Gedeelde Zorg organiseren deze bijeenkomst. Deelnemers krijgen antwoord op de vraag hoe je kunt omgaan met de gevolgen van een herseninfarct, hersenbloeding, TIA, ongeluk met hoofdletsel of hersenoperatie.

De impact van niet-aangeboren hersenletsel is groot voor degenen die dit overkomt, maar ook voor de naasten en de omgeving. Tijdens de bijeenkomst over niet-aangeboren hersenletsel op 2 april a.s. in Gouda kunnen inwoners die hiermee te maken hebben in gesprek met een ervaringsdeskundige en met lotgenoten. Deelnemers vinden herkenning en tips bij anderen. Waar lopen zij tegenaan in de thuissituatie? En hoe lossen zij problemen op? Immers, thuis begint het pas. Tevens is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Het thema is ‘waar vind je hulp?’

De bijeenkomst vindt plaats op woensdag 2 april om 16.00-17.30 uur in Gouda. De inloop is vanaf 15.45 uur. De bijeenkomst is gratis.  

Aanmelden kan per mail via info@gedeeldezorgmh.nl of eventueel telefonisch via 06-48133312, door naam, e-mailadres en het aantal personen door te geven. Na aanmelding volgt een bevestiging en de locatie van de bijeenkomst.

Advertentie